EUROPE IVF International  

EmbryoGen®: medium podporující implantaci embrya

EmbryoGen® je nové kultivační medium, které obsahuje přírodní růstové faktory (cytokiny), které se vyskytují u matky v těhotenství a významně se podílí na kladné imunitní odpovědi organismu. Nízká hladina cytokinů u ženy vede k chybné komunikaci mezi embryem a dělohou, špatnému řízení implantace a nakonec k odmítnutí (vypuzení) embrya.

Cytokin (GM-CSF) obsažený v médiu  EmbryoGen® vytváří pro embrya kultivovaná „in vitro“ prostředí, které se více podobá prostředí „in vivo“ (v přirozených podmínkách). Tím zvyšuje jejich schopnost implantovat (zabořit se do sliznice děložní) a zůstat implantované (udržet se ve sliznici) a dále růst.

EmbryoGen® je vhodný pro ženy, které:
Přístroj pro vitrifikaci

  • samovolně potratily,
  • v předchozích cyklech IVF embryo nezahnízdilo.

Studie prokázala účinky EmbryoGen®

EmbryoGen® je prokazatelně účinný. Potvrdila to velká multicentrická studie z roku 2013. Vědci zkoumali přes 1300 dánských a švédských žen, které se léčily ve 14 IVF centrech. U žen, které v minulosti samovolně potratily, se s EmbryoGen® zvýšil počet živě narozených dětí o 28 %.

EmbryoGen® představuje novou možnost předcházení výskytu poruchy implantace embrya a výskytu předčasných potratů.

Kontaktujte nás a udělejte první krok k léčbě neplodnosti

Léčbu sestavíme z laboratorních metod i metod umělého oplodnění vám na míru. Naše úspěšnost je až 68 %. Vyplňte vstupní dotazník nebo nám rovnou zavolejte a změňte svůj život.

Zeptejte se nás