EUROPE IVF International  
  • Máme povolení k činnosti tkáňového oddělení

INOVATIVNÍ ASPIRAČNÍ JEHLA: optimalizace výkonu při získávání vajíček při punkci

Vajíčko je největší buňka v lidském těle. Zisk maximálního počtu neporušených vajíček při punkci po stimulaci je velmi důležitý pro úspěšný výsledek celého léčebného procesu.

Nově používáme inovativní jehly SENSE s průměrem špičky jehly pouze 0,9 mm oproti obvyklému průměru 1,4 mm. Navíc je špička jehly speciálně opracovaná laserem, aby byla na ultrazvuku v průběhu výkonu perfektně viditelná. Hrot je šikmo zbroušen, aby zajišťoval mimořádnou ostrost, vysokou přesnost a maximální bezpečnost.

Výhody těchto jehel jsou:

  • menší traumatizace vaječníku
  • výrazně menší pooperační bolestivost
  • výrazně nižší riziko krvácení

Výsledky byly prokázány v prospektivní, randomizované klinické studii, které se ve Švédsku účastnilo 257 pacientek. Studie prokázala, že užitím těchto jehel došlo k signifikantně nižšímu výskytu pooperační bolesti, a to o 19% oproti skupině pacientek, kde byla použita standardní jehla. Dále bylo prokázáno menší vaginální krvácení.

Zároveň nedošlo k prodloužení výkonu a nebyla dotčena kvalita oocytů. Toto pozitivně ovlivňuje i komfort a compliance zejména úzkostných pacientek.

leták

Kontaktujte nás a udělejte první krok k léčbě neplodnosti

Léčbu sestavíme z laboratorních metod i metod umělého oplodnění vám na míru. Naše úspěšnost je až 68 %. Vyplňte vstupní dotazník nebo nám rovnou zavolejte a změňte svůj život.