EUROPE IVF International  
  • Máme povolení k činnosti tkáňového oddělení

Doprava a ubytování

Ubytování:

Pro zajištění ubytování v blízkosti kliniky doporučujeme naši partnerskou společnost FeelCzech, která maximálně vyhoví Vaším požadavků.

FeelCzech - Ubytování pro klienty IVF centra

Jak se k nám dostanete?

Autem:

Po ulici Plzeňská, směrem z centra. Na světelné křižovatce Klamovka doprava, ulice Podbělohorská. Poté se držte vpravo, do ulice Na Hřebenkách. Druhou odbočkou se dejte znovu doprava, ulice Nad Mlynářkou, klinika se nachází po levé straně ulice Nad Výšinkou.

MHD:

Z Anděla (metro B) tramvají (č. 9, 10) směr Sídliště Řepy. Tramvajová zastávka Klamovka. Poté pěšky směrem na Hřebenka ulicí Podbělohorská, Na Hřebenkách, Nad Mlynářkou a Nad Výšinkou.

Doprava z letiště:

Z pražského letiště Václava Havla je nejlepší způsob dopravy do našeho centra EUROPE IVF International prostřednictvím taxislužby. Doporučujeme využít pouze smluvní partnery pražského letiště (https://www.prg.aero/cs/parkovani-a-doprava/doprava-na-letiste/taxi/). Cena cesty by se měla pohybovat do maximální výše cca 500,- CZK (cca 20€). V případě jakýchkoli problémů s přepravcem Vám rádi v našem centru asistované reprodukce pomůžeme a neváhejte nás kontaktovat.

Naše centrum